LETONYA VİZESİ

ÖNEMLİ – DİKKAT

Vize başvuruları randevu sistemiyle gerçekleşmektedir. Normal randevu süresi (expres hariç) 3 hafta, konsolosluk işlem süresi 1 ila 2 haftayı bulabilmektedir. Lütfen seyahatinizi bu koşullara göre ayarlayınız. Bekleme sürenizi daha da uzatmak istemiyorsanız gerekli evrakları eksiksiz olarak hazırlayıp ücretiyle OYGUTVIZE’ye teslim etmeniz gerekmektedir.

Vize işlemleri MÜŞTERİ’ye aittir. OYGUTVIZE’ den vize işlemlerinin takip edilmesi talep edildiği takdirde, (MÜŞTERİ’nin vereceği listedeki kişi(ler)in) seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaportu ve ilgili Konsolosluğun belirlemiş olduğu evrakları ile OYGUTVIZE’ye başvurması durumunda, ücretli mukabili vize aracılık hizmeti sunulabilecektir.

Vİze işlemlerinde OYGUTVIZE, MÜŞTERİ ile Konsolosluk arasında aracı konumundadır. OYGUTVIZE’nin vizenizin gecikmesi ya da alınmaması ile ilgili sorumluluğu bulunmamaktadır. Vize alınmış olması , o ülkeye giriş garantisi vermediğinden, gidilen ülkede herhangi bir sebeple kabul edilmeyen kişilere ücret iadesi yapılmayacaktır.

Bu durumda oluşacak zararlardan OYGUTVIZE sorumlu değildir. Konsolosluk tarafından vize verilmemesi; işlemin reddedilmesi ve/veya pasaport işleme girdikten sonra MÜŞTERİ’nin talebi geri çekilmesi durumunda vize ücreti iade edilmez.

Yalan beyanda bulunulması veya sahte evrak sunulması durumunda başvuru otomatik olarak reddedilecektir. Bu durum sonucunda kanuni işlem başlatılma olasılığı da bulunmaktadır!

BAŞVURU EVRAKLARI

TURİSTİK

TİCARİ